GEMEENTEHUIS OLDEBROEK WORDT WEDSTRIJD PARCOURS TIJDENS KONINGSDAG 2018

Het was al aangekondigd, velen dachten aan een 1 april grap, maar dat is het echt niet. Op Koningsdag 2018 zal het gemeentehuis Oldebroek het decor zijn van de sport wedstrijden op en rondom, en in het gemeentehuis van Oldebroek. Defensie komt naar Oldebroek om speciaal grote bruggen te maken waardoor dit mogelijk wordt. Burgemeester Adriaan Hoogendoorn en voorzitter Arie ten Hove van de ATB Vereniging Oldebroek beiden fervent fietsliefhebbers, vonden elkaar dan ook in dit prachtige plan.

Eduard Vinke namens de Skeelerclub de WijheRuit ziet dit dan ook als een mooie aanvulling op de skeelerwedstrijden tijdens Koningsdag 2018. Namens defensie kwamen Stefan Gerner en Nodrin Chaibi de situatie al verkennen, zodat zij samen met hun collega’s twee prachtige bruggen voor Koningsdag in Oldebroek kunnen realiseren. Oldebroek heeft dan ook een primeur, dit wordt het eerste gemeentehuis wat ingezet wordt voor een sportwedstrijd. Het is tevens de eerste wedstrijd in de Noordelijk Streetrace competitie 2018.

 

Het streetrace programma op Koningsdag ziet er als volgt uit:

 

Inrijden Dikke banden      12:00

Dikke banden race            12:30             10 – 15 minuten

Kabouters                            13:00             10 – 15 minuten

Jeugd 8 – 10 jaar                13:30             10 -15 minuten

Jeugd 13 -14 jaar               14:00             25 minuten

Jeugd 11 – 12 jaar              14:01             20 minuten

Inrijden – huldigingen      14:45

Dames                                  15:30             30 – 35 minuten

Heren 50+                           15:31             30 – 35 minuten

Inrijden                                16:15

Licentiehouders                 17:00             50 – 60 minuten

Junioren/Nieuwelingen    17.00             50 – 60 minuten

Funklasse HR                      18:30             50 – 60 minuten

Einde – huldigingen          19:30

 

Wil je nog meedoen op Koninsdag 2018 met de streetrace? Schrijf je dan in op de website:

kaarten MTB Oranje Festijn

Het programma van de KPN Inline cup skeelerwedstrijden wordt op Koningsdag 2018 volgens onderstaand schema verreden:

 

Inrijden                                16:30

Senioren Dames                17:00

Senioren Heren                  18:00

 

Huldigingen direct na afloop van de skeelerwedstrijden

 

De Chr. Oranjevereniging Oldebroek is erg blij met deze samenwerking en ziet uit naar een volledig vernieuwd programma van Koningsdag, zowel op sportief als muzikaal gebied. Op donderdag avond 26 april vind het MTB Oranjefestijn plaats in de tent aan de stationsweg met artiesten als Jannes, Ancora, Lytse Hille, IJsselduo, Jeffrey Heesen, Wimmie Bouma, Duo Remix, Otto Lagerfett, Arjan Veneman. Op Koningsdag zullen in Oldebroek vanaf 10.00 de activiteiten starten op en rondom het raadhuisplein. De dag zal afgesloten worden met muziek en een vuurwerk aan de stationsweg in Oldebroek.

 

Wil je het MTB Oranjefestijn bezoeken op donderdagavond 26 april, bestel dan kaarten op:

 

kaarten MTB Oranje Festijn

 

Het mediateam ging met Burgemeester Hoogendoorn, voorzitter Arie ten Hove van de ATB Vereniging Oldebroek en voorzitter Eduard Vinke van de Skeelerclub De WijheRuit in gesprek:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *