JANNES KOMT NAAR OLDEBROEK DONDERDAGAVOND 26 APRIL

Donderdagavond 26 april zal in Oldebroek het MTB Oranjefestijn plaats vinden. Inmiddels is de feesttent aan de Stationsweg in Oldebroek geplaatst. Het Oranjefeest 2018 wordt uitgebreid gevierd in Oldebroek.

Zowel de feesttent aan de stationsweg als het Raadhuisplein zullen decor zijn van de oranje activiteiten. Zanger Jannes zal donderdagavond 26 april Oldebroek bezoeken en optreden. Een unieke Koningsnacht met bekende artiesten naast Jannes, zullen ook Ancora, Lytse Hille, IJsselduo, Jeffrey Heesen, Wimmie Bouma, Duo Remix, Otto Lagerfett, Arjan Veneman optreden. Vanaf 20.00 verschijnen de artiesten in een non stop programma op het podium in de Mega Feesttent. Edgar Kolkman zal op de artiesten deze avond aankondigen op het podium. Wil je er bij zijn, koopt dan jouw toegangskaart in de voorverkoop. Je kunt deze kopen bij de volgende voorverkoop adressen: Emté Steert Oldebroek, EP Elburg, TMI Bosch ’t Harde, Cigo Wezep, Restaurant de Oase in Zalk. Of online via:

http://streetraceoldebroek.nl/bestel-nu-je-kaarten-voor-mtb-oranje-festijn/ 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *