MTB ORANJE FESTIJN OLDEBROEK KONINGSDAG 2019

OLDEBROEK Zaterdag 27 april Koningsdag in Oldebroek, noteer deze dag vast in de agenda. Op het Kulturshus plein aan de Stouwdamsweg in Oldebroek zal het MTB Oranje Festijn 2019 plaats vinden.

Op het grote podium zullen een keur van artiesten voor bij komen. Jannes de Koning der piraten is erbij in Oldebroek maar ook Mooi Wark, Otto Lagerfett, Wimmie Bouma, Jason Bouman, Dave Bredewoud en natuurlijk Dick Fijn junior. Op deze dag zullen ook de Regio Toppers en Apresski Zusjes hun debuut maken. Een prachtige samenwerking van Arjan Veneman met Willem van Hooren (Duo Remix) en Arnold Wolda (Het IJssel Duo). Deze drie zangers gaan als de Regio Toppers met feestelijke medleys er een geweldig feest van maken. De twee dames Marianne Wolda (Het IJssel Duo) en Hennie van der Vis (Duo Remix) vormen samen de Apresski Zusjes, zij gaan ervoor zorgen dat het MTB Oranje Festijn een onvergetelijk festijn wordt. Met al deze artiesten op het podium is het ieder uur genieten in Oldebroek. Feest DJ Mike zal er ook bij zijn. Dankzij de sponsoren van het MTB Oranje Festijn is de entree gratis.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *