Ledenvergadering Chr. Oranjevereniging Oldebroek Woensdagavond 6 maart 2019

OLDEBROEK De Oranjevereniging Oldebroek houdt opwoensdag 6 maart in het Zuiderzee Café aan de Zuiderzeestraatweg in Oldebroek de algemene ledenvergadering. Aanvang 20.00 uur.

 Jaarlijks organiseert de Oranjevereniging Oldebroek diverse activiteiten op en rondom Koningsdag, de 4 mei herdenking, Bevrijdingsdag 5 mei, een toneelavond etc. Kortom veel activiteiten in de afgelopen jaren. Zij doen dit met een aantal enthousiaste bestuursleden ondersteund door vele vrijwilligers. In 2019 wil de Oranjevereniging zich ook graag weer inzetten voor de gemeenschap. Woensdagavond zal er teruggeblikt naar de activiteiten van het afgelopen jaar en zullen de plannen voor 2019 worden gepresenteerd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *